HENTIAN BAS
TIN SHUI WAI TOWN CENTRE (TN940)
Hong Kong laluan yang melalui hentian iniLALUAN YANG MELALUI HENTIAN INI
Laluan bas di TIN SHUI WAI TOWN CENTRE (TN940)
869 (KMB)SHA TIN RACE COURSE BUS TERMINUS (FT905) ke TIN SHUI WAI TOWN CENTRE (TN940)Waktu operasi dan tambang tidak tersedia
69M (KMB)KWAI FONG STATION BUS TERMINUS (KW907) ke TIN SHUI WAI TOWN CENTRE (TN940)Waktu operasi: 06:15-00:45
69M (KMB)TIN SHUI WAI TOWN CENTRE (TN940) ke KWAI FONG STATION BUS TERMINUS (KW907)Waktu operasi: 05:10-23:55
265S (KMB)TIN SHUI WAI TOWN CENTRE (TN940) ke THE EDUCATION UNIVERSITY OF HK (TP894)Waktu operasi: 06:40-07:15
265S (KMB)TAI PO INDUSTRIAL ESTATE (TP870) ke TIN SHUI WAI TOWN CENTRE (TN940)Waktu operasi: 06:45-06:45
TRANSITNOW APP
Muat turun TransitNowPerlukan data langsung di hentian ini?
Muat turun aplikasi TransitNow untuk melihat ketibaan langsung, kemas kini laluan dan peringatan hentian.