HENTIAN BAS
Bendigo Station/Railway Pl
Melbourne laluan yang melalui hentian iniLALUAN YANG MELALUI HENTIAN INI
Laluan bas di Bendigo Station/Railway Pl
55Bendigo Station/Railway Pl ke Lansell Plaza SC/High StWaktu operasi: 06:18-19:20
55Lansell Plaza SC/High St ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 04:58-18:36
64Oak St/High St ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 08:50-18:48
64Bendigo Station/Railway Pl ke Oak St/High StWaktu operasi: 09:18-18:12
5Lansell Plaza SC/High St ke Boronia Rd/Midland HwyWaktu operasi: 05:08-19:43
5Boronia Rd/Midland Hwy ke Lansell Plaza SC/High StWaktu operasi: 05:00-19:30
50Epsom Station/Station St ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 05:56-19:46
50Bendigo Station/Railway Pl ke Epsom Station/Station StWaktu operasi: 06:48-19:22
52Eaglehawk Rd/Victoria St ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 05:17-20:00
52Bendigo Station/Railway Pl ke Eaglehawk Rd/Victoria StWaktu operasi: 06:36-20:31
70Strathfieldsaye Rd/Blucher St ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 05:56-19:10
70Bendigo Station/Railway Pl ke Strathfieldsaye Rd/Blucher StWaktu operasi: 06:30-18:36
54Beckhams Rd/Carolyn Way ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 05:55-18:45
54Bendigo Station/Railway Pl ke Beckhams Rd/Carolyn WayWaktu operasi: 05:47-19:24
53Eaglehawk Rd/Victoria St ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 05:43-20:17
53Bendigo Station/Railway Pl ke Eaglehawk Rd/Victoria StWaktu operasi: 06:44-19:21
51Bendigo Station/Railway Pl ke Eaglehawk Rd/Victoria StWaktu operasi: 07:33-19:20
51Eaglehawk Rd/Victoria St ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 07:08-18:42
61Bendigo Station/Railway Pl ke La Trobe University Bendigo/Keck StWaktu operasi: 05:56-19:22
61La Trobe University Bendigo/Keck St ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 05:15-19:15
65Bendigo Retirement Village/Mandurang Rd ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 06:30-19:31
65Bendigo Station/Railway Pl ke Bendigo Retirement Village/Mandurang RdWaktu operasi: 07:11-19:19
62Bendigo Retirement Village/Mandurang Rd ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 06:18-18:47
62Bendigo Station/Railway Pl ke Bendigo Retirement Village/Mandurang RdWaktu operasi: 07:18-19:21
63Bendigo Health/Arnold St ke La Trobe University Bendigo/Keck StWaktu operasi: 06:32-19:54
63La Trobe University Bendigo/Keck St ke Bendigo Health/Arnold StWaktu operasi: 06:13-19:35
60Piper Lane/Piper Rd ke Bendigo Station/Railway PlWaktu operasi: 06:02-18:45
60Bendigo Station/Railway Pl ke Piper Lane/Piper RdWaktu operasi: 07:34-19:19
TRANSITNOW APP
Muat turun TransitNowPerlukan data langsung di hentian ini?
Muat turun aplikasi TransitNow untuk melihat ketibaan langsung, kemas kini laluan dan peringatan hentian.